چگونه باغ سبزیجات جدیدی راه اندازی کنیم

به نظر می رسد هوای گرم بهار مردم را هر سال از کاشت باغهایشان هیجان زده می کند. علی رغم این واقعیت که بسیاری از سبزیجات را می توان و باید از داخل آنها شروع کرد به اندازه شش هفته قبل از زمان کاشت. فقط لذت کاشت بذر و کار در زمین می تواند بسیار سودمند باشد. باغ های سبزیجات مکانی خارق العاده برای آموزش نحوه پرورش گلها و سبزیجات است و دیدن عبارات آنها هنگام برداشت مقداری لوبیای چوبی یا حفر سیب زمینی یا هویج جدید به خودی خود لذتبخش است.

باغ ها می توانند به صورت یک سطل پنج گالنی در بالکن یا یک قطعه بزرگ باغ بزرگ پنجاه در صد فوت باشند. در قسمت های شمالی کشور برنامه ریزی باغ خود در حالی که هنوز برف زیادی بر روی زمین وجود دارد ، یک روش جالب برای گذراندن وقت با بچه ها است. اگر قبلا بسته های بذر در دست دارید ، می توانید آنها را یک میز بچینید و از بچه ها بخواهید هر یک را شناسایی کنند. دستورالعمل های کاشت را در چند بسته بخوانید تا آنها ایده کلی در مورد کارهایی که باید با هر یک انجام شود را بدست آورند. با استفاده از فاصله نشان داده شده کراسولا  روی بسته های بذر ، یک ایده کلی درباره مکان و تعداد مختلف چیزهایی که می خواهید بکارید ، تنظیم کنید. بعضی از آنها به فاصله شش اینچ و ردیف هایی با فاصله دو فوت کاشته می شوند ، بعضی دیگر در تپه ها و برخی دیگر در مناطق مسطح کاشته می شوند. هر ساله ما سعی می کنیم چند چیز جدید نه تنها برای دیدن چگونگی رشد آنها بکاریم بلکه ممکن است چیز جدیدی پیدا کنیم که ممکن است دوست داشته باشیم بخوریم. امسال جوانه بروکسل و گیاهان قند است.

طی سالهای گذشته ما محوطه ای برای باغ خود را تقریباً بیست و پنج فوت در هفتاد پا محصور کرده ایم. من از ستونهای نورد دار و نرده فولادی با ارتفاع چهار پا استفاده کردم. به نظر می رسد که این موارد سو abuse استفاده را به بهترین وجه انجام می دهند و مدت طولانی طول می کشند. ما ردیف های چمن زنی بین تخت ها را انتخاب کرده ایم زیرا نه تنها بسیار زیبا به نظر می رسد بلکه نگهداری آن آسان تر است. پوشش های مالچ برای ردیف ها نیاز به نگهداری مداوم و علف های هرز دارند. چمن زنی با چمدان ، فضای خالی از بریدگی را در خود جای می دهد که هنگام کار در باغ ، نشستن و راه رفتن آسان است. من برای پایین نگه داشتن چمن ها از برش های موجود در امتداد نرده ها استفاده می کنم و به این ترتیب نیازی نیست که خط نرده ها را مرتب یا علف های هرز بزنم تا مرتب به نظر برسد. من ابتدا هشت تخت را با استفاده از پنجه عقب اجاره ای عقب چرخاندم. به محض اینکه شکاف شکسته شد و به زیر چرخید ، چرخش با گلدان باغ در هر چشمه تمام آنچه لازم است است. تا زمانی که یک باغ عظیم نداشته باشید ، خرید یک پنجه روتو مقرون به صرفه نیست. خرید سبزیجات ارزان تر خواهد بود. پس از تثبیت گیاهان و یا استفاده از روزنامه های سیاه و سفید قدیمی ، تختخواب خود را با برش چمن مالچ می کنیم. از کاغذهایی که رنگ آنها در آن است استفاده نکنید. روزنامه ها چند بار خیس شوند ، مات می شوند و در جای خود می مانند. حتی بهتر ، آنها رایگان هستند. راهی عالی برای بازیافت آنها.